E-posta Listesi
İsminiz :  
Eposta :  
   

Online Veriler

İstatistikler
Sitemizde şu anda online 2 ziyaretçi bulunmaktadır.

Ay-kan Möble-samsun möble,samsunda mutfak dolaplari, samsunda kapi çesitleri,samsunda hazir mutfak.samsunda mobilya.mobilya. - 2011 Mutfak Dekorasyon
2011 Mutfak Dekorasyon

Günden güne büyük bir hal alan mutfak modellerini önümüzdeki yil çoktan unutmus olacagiz. 2011 yilinda ilk bakista bir hayli sasiracagimiz küçük mutfak modelleri bizleri karsilayacak. Daha sade ve daha kullanisli parolasi ile öne çikacak modellerden zevkimize uygun olani seçip uygulamak için sabirsizlaniyoruz diyebiliriz.

2011 yilinda mutfaklar sadeligi, sikligi, modernligi ve bunlarinin tümünün birlesimi ile evlerimizde yer alacak. Mutfak tasarimlarinin sadece mutfagi degil evinizi bile bastan asagiya yenilemis gibi gösterecek sikliga ve modernlige sahip olmasi ev dekorasyonunda bir milat olacak.
2011 mutfak trendleri
2011 mutfak dekorasyon trendlerin de göze çarpan en önemli degisiklik tezgahlarin oldugunca tasarimlarda tercih edilmemesi. Tezgahlar yerine ufak bar masalarina yönelmemiz gerekecek. Tezgahlarin bulundugu tasarimlarda ise tezgahlarin ufakligi önemli bir detay. Tezgahlardan yapilan tasarruflar ile de yerden tavana kadar olan dolaplar yer alacak.


Salonlarimizda yer alan vitrinler ve kitapliklar gibi araçlarin da benzerlerinin mutfaklarda kullanilmasi bu trend de bizleri sasirtan bir diger yenilik. Ev dekorasyonunda mutfak dekorasyonu önemini göz önünde bulundurursak bu ilginç yeniliklere hiçte sasirmamak gerektigini söyleyebiliriz. Özetle 2011 yilinda ve gelecek yillarda da mutfak dekorasyonundaki gelismeler bizlere hem evlerimizi daha çok sevdirecek hem de sasirtacak.Paylaş :